Vidal: Jestem bardzo szczęśliwy!

Arturo Vidal (na zdjęciu) leci do Turynu w świetnym humorze. Już niebawem podpisze kontrakt z Juventusem i jak sam przyznaje, jest to milowy krok w przód w jego karierze piłkarskiej.

Vidal mówi już otwarcie o swojej przeprowadzce do Juve. “Bardzo się cieszę, bo to bardzo ważny krok, prawdopodobnie najważniejszy w mojej dotychczasowej karierze piłkarskiej. Będę grał dla jednego z największych klubów w Europie” – powiedział zaraz przed odlotem do Włoch. “Bardzo entuzjastycznie podchodzę do tej nowej przygody i tym samym okazji dla mnie. Bianconeri postawili sobie za cel powrót na drogę zwycięstw, może nawet zwycięstwo w lidze, oprócz tego rychły powrót na arenę europejską. Doświadczenie nabyte w Niemczech z pewnością bardzo przyda mi się w bardzo taktycznie grającej Italii“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: