Chiellini: Zagramy z duszą od początku!

Giorgio Chiellini (na zdjęciu, tyłem) żałuje przegranej z Milanem, zapowiada jednak, że w najbliższy weekend w Udine Juventus podejdzie do meczu z lokalną ekipą z nastawieniem z drugiej połowy spotkania z Milanem.

Chiellini stwierdził w pomeczowym wywiadzie: “Jeśli zostawiasz Milanowi zbyt dużo miejsca, ukarzą cię na pewno. Są wielcy i pokazali to choćby tymi dwoma świetnymi bramkami, jakie nam wpakowali“. Następnie dodał: “Druga połowa pozwoliła nam wejść w mecz od nowa, uważam nawet, że koniec końców remis byłby sprawiedliwym wynikiem. Szkoda, nie lubimy przegrywać, jestem jednak pewien, że druga połowa spotkania czegoś nas nauczyła – tak właśnie bowiem powinniśmy zagrać w weekend z Udinese. Oczywiście nie będzie to żaden mecz na szczycie, ale zagramy z duszą od samego początku“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: