Buffon: Chcę grać regularnie

Gianluigi Buffon (na zdjęciu) u progu nowego sezonu wypowiedział się na temat swojej przyszłości w Juventusie. W wywiadzie dla Sky Sport 24, bramkarz Starej Damy wyraził nadzieje, iż jego jedenasty sezon w biało-czarnych barwach będzie bardziej udany od poprzedniego.

Po dwóch latach zupełnie nie w stylu Juventusu mamy sobie wiele do udowodnienia. Wiemy, że wymaga tego od nas historia i kibice Juve” – zapewnił bramkarz.

Buffon nie żałował także ciepłych słów dla nowego trenera: “Gdy przychodziłem do Juventusu, on był jednym z tych zawodników, od których uczyliśmy się zwyciężać. Teraz znów jest podobnie“.

Portier Bianconerich wspomniał także o rywalach do scudetto: “Faworytem jest Milan, ponieważ jest aktualnym mistrzem Włoch. Silny jest Inter, ale zaraz za nimi jest wiele innych drużyn – Napoli, Udinese, Juve, Roma, Lazio… Ja ze swojej strony od nadchodzącego sezonu oczekuję przede wszystkim regularnych występów. Teraz, kiedy operacja jest już za mną, mam nadzieję że z 38 spotkań uda mi się rozegrać przynajmniej 35. Ostatnie trzy będę mógł odpuścić, ponieważ wcześniej zdobędziemy scudetto“.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: