Marcelo Estigarribia już w Turynie!

A jednak Juventus – Marcelo Alejandro Estigarribia Balmor (na zdjęciu), 24-letni paragwajski skrzydłowy, już jutro założy koszulkę Juventusu. “Chelo”, jak jest nazywany w swoim środowisku, jest już w Turynie i jutro przejdzie rutynowe testy medyczne.

Choć jeszcze wczoraj piłkarz przyznał, że nie chce wymieniać nazwy klubu, w którym będzie występował, dziś jest już praktycznie pewne, że chodzi o Juventus. Paragwajczyk pojawił się bowiem w Turynie i jutro zawita do Kliniki Fornaca. Obie strony doszły do pełnego porozumienia – zawodnik podpisze 4-letni kontrakt, gwarantujący mu zarobki na poziomie 1 miliona euro za sezon. Dziś przy hotelu nie chciał odpowiadać jeszcze na pytania dziennikarzy.

Z ostatnich wieści wynika, że piłkarz został wypożyczony do Juventusu za kwotę oscylującą wokół 400 tysięcy euro. W przyszłym roku Włosi będą mogli go wykupić za sumę 5 milionów euro, choć nie będzie to ich obowiązkiem.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
51 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
51
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: