Conte: Jest dobrze, ale musimy pracować!

Udany debiut w nowym sezonie skomentował trener Juventusu, Antonio Conte (na zdjęciu). Włoch podzielił się swoimi odczuciami po meczu oraz wyjawił, co powiedział swoim piłkarzom w szatni podczas przerwy.

W pierwszej połowie niesłusznie nie uznano nam bramki i nie podyktowano oczywistego rzutu karnego – obie te sytuacje wybitnie mi się nie podobały” – przyznał Conte. “W przerwie spotkania powiedziałem chłopakom, że wynik 1:0 nie oddaje tego, co dzieje się na boisku. Po części było tak z naszej winy, po części wpłynęły na to inne czynniki. Koniec końców jestem zadowolony z tego, co pokazali moi piłkarze. Dziękuję też kibicom, bo faktycznie okazali się naszym dwunastym zawodnikiem. Mówiąc to wszystko nie chcę jednak mydlić nikomu oczu – nie zagraliśmy idealnego meczu i wiele musimy jeszcze poprawić“.

Do czego Conte miał najwięcej uwag? “Nie podoba mi się, że mamy tendencje do tracenia uwagi, kiedy prowadzimy. Przy stanie 4:0 nie można dopuszczać do faulu na czerwoną kartkę i rzutu karnego. Nasz atak i obrona działały dzisiaj poprawnie, ale wiele pracy jeszcze przed nami“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
39
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: