Vidal: Cieszę się z wymarzonego debiutu!

Po meczu z Parmą wypowiedział się strzelec jednej z bramek, Arturo Vidal (na zdjęciu). Chilijczyk jest coraz bardziej lubiany przez kibiców Starej Damy, tym bardziej, że coraz częściej imponuje tym, co pokazuje na boisku.

Vidal powiedział po meczu: “Chcę zadedykować moją bramkę rodakom, którzy zginęli w zeszłotygodniowej tragedii, oraz ich rodzinom, które przeżywają dziś niesamowite cierpienie“. Nawiązał w ten sposób do tragedii lotniczej, w której w zeszłym tygodniu zginęło 21 osób. Następnie Vidal, nawiązując już do dzisiejszego meczu, przyznał: “Gra na takim stadionie, tak blisko publiczności, genialnej samej w sobie, to coś niesamowitego. Przez cały mecz kibice nieśli nas niczym na skrzydłach. Zarażali nas swoją energią, dlatego tym bardziej dawaliśmy z siebie wszystko“.

Potem dodał jeszcze: “Bardzo się cieszę z debiutu i zdobytego gola. Akcja potoczyła się bardzo szybko, więc nie miałem zbytnio czasu na myślenie – po prostu uderzyłem piłkę. Na szczęście wpadła do bramki, a moje marzenie zrealizowało się w pełni. Mam nadzieję, że jeszcze niejeden raz przyjdzie mi strzelić gola i pomóc drużynie“.

www.tutttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
116 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
116
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: