Conte: Nie cieszmy się zbyt mocno

Media nieraz zbyt prędko popadają w hurraoptymizm – uważa Antonio Conte (na zdjęciu). Już po dzisiejszym meczu ze Sieną trener Juve był bowiem pytany o to, czy razem z Juventusem zawalczy o scudetto.

To dopiero druga kolejka, jeszcze naprawdę zbyt wcześnie na takie rozmowy” – tonował po meczu nastroje dziennikarzy Antonio Conte. “Na pewno mocną stroną mojej drużyny jest to, że mam naprawdę sporo opcji i zamierzam z nich skorzystać. Dzięki temu ekipa będzie naprawdę wyrównana“.

Na temat dzisiejszego meczu dodał: “Graliśmy na trudnym terenie. Jeszcze wielu tu polegnie – osobiście mam nadzieję, że te najlepsze drużyny. Dzisiejsze Juve naprawdę mi się podobało“. Na koniec powiedział: “Zwycięstwo zwycięstwem – nadal utrzymuję, że w lidze grają jeszcze drużyny lepiej przygotowane od nas. Oprócz Milanu mam na myśli choćby Napoli czy Lazio. My robimy zauważalne postępy z tygodnia na tydzień, a to dobrze“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: