Matri: Rok temu gubilibyśmy tu punkty

Po meczu ze Sieną wypowiedział się strzelec jedynej bramki, Alessandro Matri (na zdjęciu). Włoch jest zadowolony z postawy Bianconerich, tym bardziej, że – jak twierdzi – w zeszłym sezonie mecz tego typu mógłby się potoczyć zupełnie w innym kierunku.

Właśnie w tego typu meczach w zeszłym roku gubilibyśmy punkty” – przyznał Matri. “Zmierzyliśmy się z dobrą drużyną, ale i my potrafiliśmy momentami znaleźć na boisku miejsce do rozegrania piłki. Zawsze można grać lepiej i to jest pewne. Moim zdaniem powinniśmy grać bardziej intensywnie, ale z niektórymi gramy od naprawdę niedawna. Wiele przed nami, ale będziemy nad sobą pracować“.

Juventus ma póki co komplet punktów na swoim koncie. “Póki co to oznacza bardzo niewiele – jesteśmy dopiero po drugiej kolejce ligowej” – powiedział napastnik Juve. “Wiele aspektów gry musimy jeszcze poprawić. Myślimy już o środowym spotkaniu“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: