Agnelli: Nie zrobiliśmy jeszcze nic

Prezydent Juventusu, Andrea Agnelli (na zdjęciu), zapytany o to, czy Bianconeri będą w tym sezonie pretendentami do tytułu mistrzowskiego, zaznaczył, że nie można jeszcze dziś prowadzić rozmów w tym tonie.

Agnelli z pewnością cieszy się z kompletu punktów, ale twardo stąpa po ziemi. “Litości, zagraliśmy dopiero dwa mecze… Odnieśliśmy dwa cenne zwycięstwa, ale zostało jeszcze 36 spotkań do rozegrania, dlatego myśląc trzeźwo, nie zrobiliśmy jeszcze w tym sezonie absolutnie nic” – powiedział.

www.tuttojuve.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: