Del Piero: Chcieliśmy wygrać ten mecz

Alex Del Piero (na zdjęciu) żałuje, że nie udało się wczoraj wygrać z Bologną. Za pośrednictwem Facebooka powiedział o tym kibicom. “Chłopaki, przykro mi z powodu wczorajszego meczu. Chcieliśmy go wygrać, nie udało się. Od teraz myślimy już o wyjazdowym meczu z Catanią” – napisał. Czekamy na komplet punktów!

www.tuttojuve.com
www.facebook.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: