Strona główna » Aktualności » Del Piero: Chcieliśmy wygrać ten mecz
Del Piero: Chcieliśmy wygrać ten mecz
Alex Del Piero (na zdjęciu) żałuje, że nie udało się wczoraj wygrać z Bologną. Za pośrednictwem Facebooka powiedział o tym kibicom. “Chłopaki, przykro mi z powodu wczorajszego meczu. Chcieliśmy go wygrać, nie udało się. Od teraz myślimy już o wyjazdowym meczu z Catanią” – napisał. Czekamy na komplet punktów!
www.tuttojuve.com
www.facebook.com