Krasić: Dedykuję bramkę drużynie

Jedyną bramkę podczas dzisiejszego spotkania z Catanią strzelił Milos Krasić (na zdjęciu). Uratowała ona Juventus przed porażką z klubem z Sycylii, bardzo ważna była również z punktu widzenia samego zawodnika. W pomeczowych wypowiedziach Serb podkreślał znaczenie gola strzelonego na początku sezonu. Sezonu, który może okazać się dla piłkarza trudnym – ze względu na konieczność przekonania do siebie trenera i odniesioną w sierpniu kontuzję, oznaczającą przerwę w przygotowaniach do gry.

Jestem bardzo zadowolony ze strzelenia pierwszej bramki w tegorocznych rozgrywkach” – mówił po meczu Krasić. “Chciałbym ją zadedykować całej drużynie. Wszystkim kolegom, którzy w ostatnim czasie mnie wspierali, a dzisiaj zademonstrowali wielką sympatię dla mnie. Żałuję, że nie wykazałem się wystarczającą jasnością umysłu w akcji z kontry w końcówce meczu. Gdybym podał do jednego z kolegów na środku boiska, być może dalibyśmy radę strzelić drugiego gola i wyjechać z Katanii z kompletem punktów“.

www.calcionews24.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: