Treningowy sparing z Primaverą

Piłkarze Juventusu nie marnują czasu i już dziś rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu przeciwko Interowi w Mediolanie. Podczas dzisiejszego treningu Conte podzielił zawodników na dwie grupy. Ci, którzy zagrali wczoraj od początku przeciwko Fiorentinie odbyli jedynie lekki rozruch, reszta natomiast, włączając w to Estigarribię, De Ceglie oraz Pazienzę, zagrała sparingowy mecz przeciwko Primaverze.

Bramki dorosłej drużyny strzegł Sluga, w obronie zagrali Motta, Sorensen, Grosso oraz De Ceglie. Formację środkową tworzyli Krasic, Marrone, Pazienza oraz Elia, w ataku wystąpili natomiast Quagliarella z Del Piero. W drużynie Primavery zagrali natomiast Manninger, Toni oraz Estigarribia, przy czym dwaj ostatni po przerwie dołączyli do swoich starszych kolegów zastępując Quagliarellę oraz Krasicia. Serbski skrzydłowy poczuł lekki ból w prawej kostce i został natychmiast oddany w ręce sztabu medycznego. Mecz zakończył się zwycięstwem dorosłej drużyny w stosunku 2-1. Bramki strzelali Quagliarella oraz Del Piero, dla Primavery trafił Toni po asyście Estigarribii.

Kolejny trening zaplanowany jest na jutro na godzinę 11.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: