Montella: Chcemy wygrać

Przed najbliższym meczem Juventusu z Fiorentiną wypowiedział się trener florenckiego zespołu Vincenzo Montella (na zdjęciu). Młody szkoleniowiec podkreślił znaczenie tego pojedynku dla swoich piłkarzy i kibiców.

Zdaję sobie sprawę jak wielkim wyzwaniem jest to spotkanie. Jest ważne dla klubu i kibiców. Przygotowujemy się, żeby wypaść lepiej niż w zeszłym roku, mimo tego, że zagraliśmy całkiem dobrze przeciwko Juve. Naszym celem jest zadowolić fanów. Chcemy wygrać“.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: