Towarzyski: Juve-Cossatese 3-2

O godzinie 16.00 na Stadionie Komunalny Juventus rozegrał towarzyskie spotkanie z drużyną Cossatese (Liga Eccellenza). Mecz zakończył się zwycięstwem Bianconerich 3-2. Cały mecz rozegrał Baiocco, który parę dni temu przeszedł z Perugii. Chimenti, nowy bramkarz Juve, zajął miejsce Rampulli w drugiej połowie. Przez 90 minut grał także Marcelo Salas, który uwieńczył mecz zdobywając decydującą bramkę w 90 minucie z rzutu wolnego.
Mecz rozpoczął się od bramki Nicoli Amoruso w 10 minucie. W 20 było już 1-1 po bramce Di Bartolo. W drugiej połowie goście objęli prowadzenie – na listę strzelców wpisał się Andeloro w 60 minucie. Po dwudziestu mintach Conte po podaniu Salasa wyrównał stan spotkania. Zwycięską bramkę zdobył “El Matador” genialnie wykonując rzut wolny. Oto składy w jakim obie drużyny rozpoczęły mecz:

JUVENTUS: Rampulla, Zenoni, Romano, Urbano, Elliot, Baiocco, Chiumiento, Conte, Tacchinardi, Amoruso, Salas.

COSSATESE: Buda, Ciarmatori, Andeloro, Ferina, Lodini, Butnaru, Giannini, Dell’Aquila, Zocco, Pallitto, Di Bartolo.