Pavel Nedved po zdobyciu…

Pavel Nedved po zdobyciu pierwszego trofeum w tym sezonie jest gotów do kolejnych wyzwań: “Oczywiœcie po zwycięstwie w Trypolisie zapanowała ogromna radoœć, zwłaszcza po tym w jaki sposób wywalczyliœmy Superpuchar. Zagraliœmy dobre spotkanie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Poza tym, pokazaliœmy ducha walki, do czego już przyzwyczailiœmy naszych kibiców. W przyszłoœci musimy grać tak jak teraz.
A już w najbliższš sobotę Juventus będzie mógł pokazać, że tak jest w rzeczywistoœci. O godzinie 20:45 na stadionie Olimpijskim Pavel Nedved zagra przeciwko swojej dawnej drużynie – Lazio Rzym: “Nie sšdzę, aby mecz ten wyglšdał podobnie jak ostatnie spotkania towarzyskie rozegrane tego lata. Kiedy grasz przeciwko drużynie takiej jak AC Milan czy Inter pragniesz pokazać się od jak najlepszej strony, bo taki po prostu jest Juventus. I tak będzie przeciwko Lazio.
Ponieważ Serie A opóŸni start spotkania towarzyskie z takimi drużynami to dobry sposób na utrzymanie formy: “To będzie niczym mecz Serie A, więc nasze przygotowania nie zmieniš się wiele. W następnym tygodniu znów mecze reprezentacji, które pomogš nam utrzymać kondycję. O tej porze każdy mecz jest dobry aby odnaleŸć rytm i siły na pełne 90 minut.
Na koniec komentarz przed losowaniem Ligi Mistrzów: “Czego oczekuję od losowania? Na poczštku zawsze jest ciężko i musimy uważać na każdego przeciwnika, nie myœlšc o tym czy jest sławny czy nie. Musimy pokazać ducha walki od poczštku.

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!