Dobrze spisali się dwaj…

Dobrze spisali się dwaj piłkarze Juve w meczach swoich drużyn narodowych. O kim mowa? Oczywiście o Del Piero i Davidsie.
Włochy pokonały nie bez problemów zespół Azerbejdżanu 2-0. Drugą bramkę w swoim stylu, czyli z rzutu wolnego zdobył Alex Del Piero. Dzięki temu Alex w reprezentacji ma na już 19 zdobytych goli i zrównał się z Roberto Bettegą.
Del Piero razem z Buffonem rozegrali całe spotkanie, natomiast pozostali dwaj piłkarze: Iuliano i Di Vaio nie otrzymali szansy na grę.
Francja pokonała Cypr 2-1 mimo, że po 15 minutach przegrywała 1-0. Trezeguet z powodu kontuzji nie grał, ale całe spotkanie zaliczył Lilian Thuram.
Bramki dla Tricolores zdobyli Cisse i Wiltord.
Holandia pokonała pewnie Białoruś 3-0. Pierwszą bramkę po strzale zza pola karnego zdobył Edgar Davids. Następnie na listę strzelców wpisali się Kluivert i Hasselbaink.
Towarzyskie spotkanie pomiędzy Czechami i Jugosławią zostało opóźnione o 30 minut po tym jak obie drużyny wybiegły na boisko w białych koszulkach. Czesi postanowili zmienić na czerwone, jednak trochę to trwało ponieważ trzymane były w bazie szkoleniowej oddalonej parę kilometrów od stadionu. Mecz zakończył się zwycięstwem Czechów 5-0.