Juventus pokonał w meczu…

Juventus pokonał w meczu towarzyskim beniamika Serie C1 z Novary 3-2.
Marcello Lippi miał okazję wypróbować paru piłkarzy z rezerw a także tych zdolniejszych z drużyny Primavery. Piłkarze otrzymali swoją szansę aby zdobyć zaufanie trenera i nie wszyscy ją wykorzystali. Juventus rozpoczął pewnie mecz i już po 15 minutach uzyskał prowadzenie dzięki bramce Di Vaio. Po kolejnych 15 minutach było już 2-0.
Po przerwie na boisku pojawił się młody Bartolucci w miejsce Conte. Trzy minuty później było już 3-0 i w tym momencie coś się zacięło. Podopieczni Lippiego chyba poczuli się zbyt pewnie bo w przeciągu dosłownie siedmiu minut gospodarze zdołali dwukrotnie pokonać Chimentiego. Najpierw w 59. minucie zrobił to Bigatti a w 66. Damiano. w ostatnich minutach meczu Novara miała okazję zremisować jednak wynik nie uległ już zmianie.
Należy dodać, że na 10 minut przed końcem Maresca nie wykorzystał rzutu karnego.