Juventus wyraźnie dał do…

Juventus wyraźnie dał do zrozumienia, że nie jest w żadnym kryzysie, demolując Olimpiakos aż 7-0. Po trzech porażkach w ciągu tygodnia Bianconeri musieli pokazać, że znowu są gotowi kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa. I dokładnie to udało im się dzisiaj uczynić.
Pierwszą groźną sytuację stworzyli Grecy w dziesiątej minucie, gdy Chimenti wybronił potężny strzał Venetidisa. Ale to było na tyle, jeżeli chodzi o Olimpiakos dzisiejszego wieczoru. Potem istniało już tylko Juve.
David Trezeguet w czternastej minucie otworzył wynik spotkania, kiedy po krosie Enzo Maresci z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce. Po pięciu minutach na 2-0 podwyższył Fabrizio Miccoli. Ten sam zawodnik asystował przy drugim golu Trezegueta. Trzy minuty później swoje trafienie dołożył Maresca, sprytnie dobijając strzał Miccolego. Na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 4-0.
Nie minęło piętnaście minut drugiej połowy, jak kontuzji lewej kostki doznał strzelec dwóch goli w tym meczu. Za Francuza wszedł Marco Di Vaio i natychmiast zdobył bramkę. Jeszcze szybciej na listę strzelców wpisał się Alessandro Del Piero, który zmienił Miccolego. Ostatniego gola na kwadrans przed końcem strzelił Marcelo Zalayeta.
Z 13 punktami na koncie Biancoeri wygrali grupę D. W drugim meczu tej grupy Galatasaray zremisował 1-1 z Realem Sociedad i tym samym Turkom nie udało się awansować do dalszej fazy i muszą się zadowolić Pucharem UEFA. Losowanie par kolejnej rundy Ligi Mistrzów odbędzie się już w piątek.
Teraz Juventus musi potwierdzić swój powrót w niedzielnym meczu z Parmą.

Juventus – Olimpiakos 7:0
14′ Trezeguet, 19′ Miccoli, 25′ Trezeguet, 28′ Maresca, 63′ Di Vaio, 67′ Del Piero, 79′ Zalayeta

Juventus (4-4-2): Chimenti – Birindelli, Iuliano (82′ Zambrotta), Montero, Pessotto – Zalayeta, Tudor, Conte, Maresca – Trezeguet (59′ Di Vaio), Miccoli (66′ Del Piero)
Olimpiakos (4-4-2): Eleftheropoulos – Pantos, Anatolakis (68′ Georgiadis), Kostoulas, Venetidis – Mavrogenidis, Karembeu, Kafes (61′ Gonias), Djordjevic – Giovanni (77′ Niniadis), Castillo

20 lat temu

i co wygrali !!a tutaj polowa z was juz widziala wielki kryzys w turynie.strasznie niektorzy sa proznymi i falszywymi ludzmi.

Łucja
Łucja
20 lat temu

Bravo juve !!! tak (wy)trzymać !!! a co do commenta crushera to ja tez kibicuje juve od 8 lat a mam ich 15, ale mysle ze nie ilosc lat kibicowania bianconerri'm bo ktos moze kibicowac juve od roku a byc mu wiernym!!! a poza tym taki jest poscik chyba gdzies na JP !!!

Samsung
Samsung
20 lat temu

A Pytanie o najlepszego zawodnika w meczu nie uwazam wcale za jakies głupie czy bez sensowne , chcialem poznac po prostu opinie innych kibiców JUVE a przy okazji sam powiedzialem co sądze za rzecz durną uwazam twoje postepowanie jednosezonowcu

Samsung
Samsung
20 lat temu

E Ty zadufany w sobie maxsie czy jak tam na ciebie wołaja nie mozesz przeboliec ze odpisalem wtedy do cibie co? .Po co ta date napisales przy tej pedalskiej ksywie juz bez niej wyglada to chujow.... Ty powiem ci tak jak wchodzisz na ta strone tylko po to aby cos napisac do mnie to daruj sobie , wiesz kazdy pisze swoja opinie na temat juve a ty sie czepiać chu... wie czego zgrywasz jakiegos ekspera Bog wie kogo nie mozna nic napisać bo zaraz sraks z datą juve napisz ze nie masz racji , wiesz co ku...o zacznij kibicować DLA JUVE a nie zajmowac sie czyjimiś wypowiedziami bo to juz nie pierwszy raz coś tam pierdzisz ze źle napisałem , a jak nie to wes nie wchodz tu ok ?? Tu nie ma miejsca dla jedno sezonowca leszczu

20 lat temu

BardzoDobrze Forza Juve wiedziałem ze zadnego kryzysu nie ma. Teraz bedziemy sie piać w gore tabeli!!! 🙂 Dobrze ze Del Piero sie przełamał , ale i tak najlepszy był Maresca ( do pierwszej 11) 🙂

SonGopik
SonGopik
20 lat temu

Juve jednak nie jest w zadnym kryzysie ! FORZA JUVENTUS !!!

20 lat temu

Juve jest po prostu najlepszy i przyaznajcie że "Niema Mocniejszych od Niego"

BUŁA
BUŁA
20 lat temu

JUVE JUVE JUVE!!!! HE HE HE HE !!!! JUVENTUS BEDZIE TRYUMFATOREM LIGI MISTRZÓW.... HAHAHAHHAAH

20 lat temu

Nareszcie przelamanie !!!!! I tyle bramek w tym rzadna stracona Super, ale szkoda ze Trezeguet doznal kontuzji !!!

20 lat temu

Super wynik, grande JUVE!!, ważne że po tych nie udanych meczach przyszła taka metamorfoza. Ale trzeba tez zauważyć w jakim składzie wybiegło w tym meczu JUVE. Ważne że Alex się wkońcu odblokował i strzelił wreszcie gola po kontuzji. Oby tak dalej!!! FORZA JUVE!!! Czekamy na zwycięstwo z Parmą i na dobre losowanie w piątek(choć na JUVER nie ma mocnych, ale lepiej jeszcze nie trafić na najlepszych).

20 lat temu

No i po co było gadać że jest kryzys ?? żadnego kryzysu nie ma nie było i NIE BĘDZIE a te porażki (po raz kolejny powtrzzam :P) to przypadek, wczoraj Juve pokazał jak gra się w piłke 7-0 ! to jest coś i wreszcie Del Piero gola strzelił, a jeśli Juventus grałby w pierwszym składzie z Buffonem, Nedvedem, Appiah itp. yo byłaby dwucyfrówa
FORZA JUVE !!!!!!!!

jasiu_juve
jasiu_juve
20 lat temu

mecz przyniosl nam duzo radosci (wygrana, gol Del Piero) ale i troche smutku (kontuzja Trezeguet)
oby tak dalej i wszystko jest nasze!!!

madmax1897
madmax1897
20 lat temu

Samsung | 2003-12-11 (czwartek), 16:01:53

Cieszy nas to bardzo Simsong - a kto był najgorzej ubrany - uważam że to ciekawe !!

Dyzio
Dyzio
20 lat temu

i teraz wszystko jasne!!! JUVE nie jest w żadnym kryzysie!!! a system rotacji jest super!!! teraz wszyscy teoretycznie najlepsi beda musieli sie starać żeby utrzymać swoja pozycje