Juventus wygrał tylko 1-0…

Juventus wygrał tylko 1-0 z Perugią w 15. kolejce Serie A. Jedyną bramkę już w pierwszej połowie zdobył laureat plebiscytu France Football Pavel Nedved.
Mimo wielu okazji piłkarzom Juve nie udało się podwyższyć prowadzenia.
Na niespodziankę 15. kolejki zasługuje zwycięstwo walczącej o utrzymanie Regginy 2-1. Wszystko byłoby w miarę normalne gyby nie to, że łupem padło Lazio – drużyna walcząca o scudetto.
W tabeli bez większych zmian jednak już wieczorem odbędzie się kluczowe, może jeszcze nie dla układu klasyfikacji, spotkanie, które może mieć wielki wpływ na ostateczny wygląd tabeli. Mowa oczywiście o meczu Roma – Milan.

Juventus – Perugia 1:0
29′ Nedved

Juventus (4-3-1-2): Buffon – Birindelli, Ferrara, Tudor, Zambrotta – Conte, Appiah, Maresca (60′ Pessotto) – Nedved – Del Piero (81′ Miccoli), Trezeguet

Perugia (3-5-3): Kalac (26′ Pardini) – Diamoutene, Di Loreto, Ignoffo – Ze’Maria, Tedesco, Obodo, Loumpoutis (58′ Gatti), Fusani – Margiotta (82′ Scandurra), Bothroyd

20 lat temu

No właśnie najważniejsze są 3 punkty, przecież nie zawsze wszystkich rozjedziemy!!!!!!!!!, a tak przy okazji wie może ktoś jak grał ALEX??????

Pavciooo
Pavciooo
20 lat temu

Szkoda że w drugiej połowie nie strzelili jeszcze ze 2 bramek...

morgus
morgus
20 lat temu

Zwycięstwo 1:0 nie jest przekonujące ale liczą się trzy punkty ktote są przecież bardzo ważne dla JUVE.Kolejne brawa należa się Nedvedowi ktory kolejny raz udowodnił swą wartość i że slusznie do nego trafila złota piłka.

SonGopik
SonGopik
20 lat temu

ale Perugia rowniez miala okazje do wyrownania, kiedy to super obronil Buffon (36')

DamKam
DamKam
20 lat temu

Nedved strzelił fantastyczna , przepiekną , cudowną brameeeeeee 🙂 !!!!!!!!!

20 lat temu

Ważne są 3 punkty a nie styl ich zdobycia..to nie skoki narciarskie żeby dochodziły noty za styl..;)

20 lat temu

Hehehe, ja też postawiłem na jedyną bramkę do przerwy Nedveda, heh, a miałem stawiać na Trezegueta i 2:0

lipa
lipa
20 lat temu

cytat z lechsport.pl: "Trzy minuty później bohater Turynu Pavel Nedved zdobył ważną bramkę. Uderzył z 25 metrów tuż przy słupku. Rezerwowy golkiper Pardni był bez szans. Podczas trwania pierwszej połowy kamera zarejestrowała, jak Del Piero i Trezeguet sprzeczają się w jakiejś sprawie."

o co chodzi z ta klotnia?

Martin
Martin
20 lat temu

Bramka była super. A co do kłótni Treza i Del Piero na razie nic nam nie wiadomo.

Martin
Martin
20 lat temu

a ja tam bede za remisem i ciesze sie ze nedved strzelil bo trafilem strzelca i wynik do przerwy.