#FINOALLAFINE

Juventus wściekły

Środowisko związane z Juventusem jest wściekłe z powodu wyniku apelacji. Stara Dama będzie dalej odwoływać się od wyroku.
Swojego rozczarowania nie kryją osoby związane z klubem.
Ukarali tylko Juve” – powiedział Gianluca Pessotto na wieść o werdykcie. Jego zdanie podziela Marco Tardelli:
Tylko Juventus dostał karę. Werdykt nie jest sprawiedliwy. Surowy sam w sobie, ale też niesprawiedliwy w porównaniu z karami innych klubów.

www.sports.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacja zwrotna
Zobacz wszystkie komentarze
AleX_Del_Piero_12
AleX_Del_Piero_12
17 lat temu

hmm... najlepiej jakby nie bylo minusowych punktow i Serie B i oddali nam Scudetta 2, co nam z tego ze bedziemy w Serie A jak i tak bedzie pewnie - 40 punktow i bysmy walczyli o utrzymanie :/

zoff
zoff
17 lat temu

porażka....

Ifrit23
Ifrit23
17 lat temu

Jak bedziemy walczyc to cos wywalczymy...

Waldini
Waldini
17 lat temu

@Pagi - To frustracja sie w tobie odzywa, ze obrazasz klub ktoremu kibicuje?? Czy ja pisze cos na Juve?? Nie! Bo w przeciwienstwie do ciebie mam szacunek dla klubow, ktorych nie lubie i do ich kibicow. Tobie niestety tego brakuje. Smiejesz sie z Interu?? To sie smiej, ale nie mieszaj do tego swiata. Moglbym napisac, ze teraz caly swiat smieje sie z Juve, ale nie bede tego pisal bo tak na pewno nie jest.

Waldini
Waldini
17 lat temu

@dzida88 - No dobrze, moze kiedys tam wrocicie do serie A i moze za jakies 10 lat znowu zaczniecie sie liczyc w walce o najwyzsze cele. Rozbitej druzyny nie jest latwo odbudowac tym bardziej, ze bedziecie mieli teraz duzo mniejsza kase niz mieliscie. Nawet jesli wrocicie do A to i tak po wsze czasy bedziecie napietnowani gra w serie B, tego nic nie wymaze.

Waldini
Waldini
17 lat temu

Nadzieja zawsze umiera jako ostatnia. Nie czarujcie sie to juz dla was koniec, gracie w serie b i nic tego nie zmieni. Od dzis oficjalnie i niepodwazalnie Inter pozostaje JEDYNA druzyna, ktora nie zaznala hanby degradacji.

Waldini
Waldini
17 lat temu

Walczcie, walczcie. Sprawa w sadzie cywilnym bedzie sie ciagnac i ciagnac, a werdykt i tak bedzie zapewne dla was niekorzystny.

matimat1
matimat1
17 lat temu

Walczymy dalej. Może się uda.

dzida88
dzida88
17 lat temu

@Waldini - "Nie trace nadzieji dopuki oddycham" - to nie jest koniec, wrecz przeciwnie to dopiero poczatek, poczatek odrodzenia Juve, wspanialego i potężnego Juve! Zobaczymy za rok, albo dwa. A zanim jakikolwiek inny zespół z ligi Włoskiej zdobędzie tyle Scudetto aby mógł myśleć o 2 gwaizdce i nosić ją z honorem tak jak to robi Juve to zdążymy już wrócić w pełni sił i pokazać klase innym, aby znów mogli na kilka dobrych lat zapomnieć smak zwycięstwa:)

kosa *del piero*
kosa *del piero*
17 lat temu

jak juz mamy spaść do Serie B to lepiej niech Viola i Lazio zostaną w Serie A. Bedzie nam łatwiej wrocic.

Bartek(Juventino)
Bartek(Juventino)
17 lat temu

o Sprawiedliwosc walczcię do końca idać chocby na sam koniec świata wiedząc ze my jestesmy z wami:))

juventussek
juventussek
17 lat temu

najlepiej by bylo serie a oddanie 1 scudetta i cos na minusie

juventussek
juventussek
17 lat temu

viola i lazio niepsrzedawali piłkarz tak jakby wiezieli ze zostaną przywróceni do serie A bo napewno niejeden pilkarz by chcial odejsc. :/

Mrówa
Mrówa
17 lat temu

walczymy dalej !!

Siunc
Siunc
17 lat temu

Jezeli juz mają karac to wszystkie druzyny albo wcale a nie oni odwalają takie numery!!!!!Jezeli tak zostanie nie ręcze za kibiców JUVE!!!!!!!

mumin84
mumin84
17 lat temu

🙁

Venomik
Venomik
17 lat temu

Nie Waldini, nie piszesz nic na Juve, ale od apelacji nie minęło zbyt wiele czasu a nie pierwszy raz natykam się na Twoją wypowiedź, której jedynym sensem jest przypomnienie nam, że tylko Inter nie grał nigdy w serie B.
Narzekasz na kibiców Juve.
Sam staraj się zachować choć odrobinę klasy.
Odrobinę.

LordJuve
LordJuve
17 lat temu

Waldini a tobie to byloby na reke, poczekaj chlopcze, jeszcze jest nadzieja!

pinturicchia
pinturicchia
17 lat temu

Tak jest !! Nie poddamy sie 😀

Messer
Messer
17 lat temu

Głupie reklamy

tabo89
tabo89
17 lat temu

pesso ma racje. musimy wlaczyc!!!

dkt1984
dkt1984
17 lat temu

Jedno słowo: SKANDAL!!!!!!!!!!!
Jedno pytanie: kto wygrał? Kto zagra w LM? Pisałem już o tym że to ludzie milanu to ukartowali!
I kto tu jest przekrętaczem?

@lex
@lex
17 lat temu

Oszukali nas banda włoskich decydentów!!! Chociaz z drugiej strony jesli nawet udałoby sie dostac do Seri A(pewnie z okolo -30 pkt) to nie wiem czy wyszłoby nam to na lepsze bo istniałoby duze zagrożenie spadku do Seri B 🙁

Tigmar
Tigmar
17 lat temu

KLIKNIJ

jakby to ktoś mógł przetłumaczyć ....

600V
600V
17 lat temu

juve nigdy nikt niezniszczy bo ma najlepszych kibicow na swiecie ktorzy na to niepozwola zrbimy wszystko co w naszej mocy aby juve bylo wielkie i niepozwolimy oszustom zniszczyc naszego klubu

Mati1990
Mati1990
17 lat temu

Dokladnie! Juventus padl ofiara calego tego systemu to bylo pewne zreszta nigdy nas nie lubieli we wloszech!!

Pawlakos
Pawlakos
17 lat temu

Milan chyba musial kontener zegarkow dac skoro dopuscili do L.M

Ustian13
Ustian13
17 lat temu

nie jestesmy zadnymi popychadlami! bez walki sie nie poddamy!

misiekjt
misiekjt
17 lat temu

haha teraz tak czytam swoj koment i czaje ze brzmi jak jakis apel pod wezwaniem do narodu . nie miało tak byc, jedyne co to to ze oczekujemy na jkais neutralny wyrok nie jakiegos prokuratora z rzymu czy kambodzy a goscia ktory tak naprawde wie z czym skutki wyroku i tej afery sie wiazą a jednoczesnie z tym ze Lucek zawinił i musimy poniesc konsekwencje ale nie tak wysokie !!

misiekjt
misiekjt
17 lat temu

walic ten cały skandal jedyny dobry cytat na tą chwile to " Ochodzą Piłkarze zostają faceci " taka prawda jestesmy w serie B dla mnie to zadna chanba jedynie złosliwosc wszystkich tych ktorzy chcieli udupic nasz klub naszą dume nasz honormyślą ze sie udało ale tak naprawde nie mająracji ta miłość i wierność naprawde pozostanie tylko w nas i oby tak sie stało . allah >>=========>

TreDelIbra
TreDelIbra
17 lat temu

MY CHCEMY SPRAWIEDLIWOŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
walczmy, musimy dążyć do celu, do SERIE A!!!!!!!!!!!!!

Pajo
Pajo
17 lat temu

jeszcze pare zegarków i bedzie minus 30 pkt w 1 lidze:D

juvefan_15
juvefan_15
17 lat temu

idzie sie wk****ć czekejcie jak wbija tam w tych zasranych sedziów!! kto jedzie ze mna ?? !!

kartka
/juventinha

uszaty
uszaty
17 lat temu

Co innego gdyby Lazio i Viola też zostały ukarane grą w Serie B ale do cholery czemu tylko my ponieśliśmy takakarę zabrali nam 2 scudetta , zdegradowali do Serie B i jeszcze mamy rozpoczynać sezon z minusowym dorobkiem?? A Milan Viola i Lazio dostały tylko minusowe punkty i gdzie tu sprawiedliwosć dodatkowo milan zagra w LM no to juz jest szczyt chamstwa i to jest uczciwoy proces ?? Ciekawe ile dali w łape.....

buffon.bk
buffon.bk
17 lat temu

Przecież Fiorentina była gorzej umoczona

Pagi
Pagi
17 lat temu

tam jest błąd klubów nie klóbów

Pagi
Pagi
17 lat temu

@Waldini.
Po pierwsze nie smieje sie z Interu tylko taka jest prawda... Kilka ostanich sezonów Inter nic nie wygrywa w lidze gra przeciętnie i naprwade cały świat śmieje sie z tej niby drużyny.
Po drugie mam szacunek do innych klóbów nawet tych których nie lubie
Po trzecie nie ciesz sie tak bo taka degradacja to nie jest wstyd tylko kara. Co innego jakby Juve spadło za wyniki.
Aha i ostatnia rzecz. Naprawde śmieje się z Interu, bo ten klub co rok wydaje setki mln na transferyi tak nic nie wygrywa....

Pagi
Pagi
17 lat temu

Sorka jak klub piłkarski

Pagi
Pagi
17 lat temu

@Waldnini
- Inter jednna druzyna ktora nie unikneła degradacji - tak
- Jedyna drużyna we włoszech z której sie smieje cały świat(wyniki, transfery, mecze) - tak
-Pasuje tu takie zdanie: "Inter Mediolan, prawie jak klun piłkarsiki"

ziba
ziba
17 lat temu

no comment

torin
torin
17 lat temu

Za prawdę powaidam wam. Powróci pan na tron, szybciej niż z niego spadl. A rządzić będzie niepodzielnie przez lat kolejnych kilka tak jak to mial w zwyczju czynić... I będzie wielkie narzekanie w ziemi wloskiej, albowiem gniew jego bedzie przeogromny a wrogowie jego zgniją w czelśuciach jego paszczy niczym stwory plugawe...A będzie to zarazem nauczka dla maych karzelków by nigdy ręki na Pana nie podnosić albowiem jest On jedynym prawowitym Wladcą... Forza JUVE...

TomiQ
TomiQ
17 lat temu

Musimy walczyc o sprawiedliwośc!!!

Seban
Seban
17 lat temu

od tego wyroku tez trzeba sie odwolac!!!!!!!

marcinek
marcinek
17 lat temu

heh jak to sprytnie zrobili na poczatku wysokie kary zeby obeszly swiat teraz je zmniejsza, a juve i tak zostanie w B chociazby skladali 10 apelacji :/ zle im bylo bo juve za czesto wygrywal scudetto...