Deschamps: Zagraliśmy dobry mecz

“Nie istnieje coś takiego jak łatwy mecz. To my sprawiliśmy dzięki naszej grze, że wczorajszy pojedynek okazał się dla nas łatwą przeprawą. Graliśmy bardzo dobry mecz z odpowiednim zaangażowaniem i nastawieniem” – stwierdził szkoleniowiec Starej Damy.

Deschamps jest zadowolony z wyniku i postawy całej drużyny: “Zawodnicy pokazali niezwykłą wolę walki i chęć zwycięstwa. Pokazaliśmy, że jesteśmy zgraną grupą. Nie wszyscy zawodnicy są w pełni formy fizycznej, jednak każdy z nich zaprezentował ducha walki od pierwszej do ostatniej minuty spotkania”.

Trener Juventusu jest szczególnie zadowolony z postawy Pavla Nedveda. “Pavel jest liderem tego zespołu i wspaniałym przykładem dla reszty drużyny szczególnie młodych zawodników. On przekazuje wolę zwycięstwa każdemu członkowi tego zespołu a gol, który zdobył jest tego dowodem.

Deschamps wypowiedział się również na temat następnych spotkań: “Nie jest ważne z kim gramy tylko jak gramy. Wczoraj to my dyktowaliśmy warunki na boisku i stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych. Nie mogę nic więcej wymagać od moich zawodników. Linia pomocy spisywała się znakomicie. Piłkarze pokazali swoje umiejętności i inteligencję w realizowaniu założeń taktycznych. Musimy być gotowi by zaprezentować podobny futbol w najbliższą środę” – zakoćzył francuski szkoleniowiec.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: