Trofeo Berlusconi przełożone

Planowane na koniec sierpnia Trofeo Berlusconi zostało przełożone na styczeń. Powodem jest udział Milanu w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Nowa data to 6 stycznia 2007 roku.
Mecz musi zostać rozegrany, ponieważ kluby są związane kontraktami ze stacjami telewizyjnymi, które zapłaciły za prawa do transmisji aż do 2014 roku.
Trofeo Berlusconi jest rozgrywane od 1991 roku. W pierwszych latach przeciwnikami Milanu były zespoły takie jak Inter, Real Madryt i Bayern Monachium, ale od 1995 roku jest to już tradycyjne spotkanie z Juventusem.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: