Viareggio: Siedem bramek Juve

Po zwycięstwie nad Palermo, dzisiejszego popołudnia piłkarze Primavery Juventusu rozgromili zespół Malaysian Indian aż 7:0. W drugim spotkaniu grupy 1. Juventud zremisował z Palermo 0:0. Bez względu na wynik jutrzejszego spotkania Bianconeri są już w kolejnej rundzie.

Spotkanie było dla podopiecznych Vincenzo Chiarenzy niczym sparing. Pierwszego gola dla Juventusu już w 10 minucie zdobył Lanzafame. Ten sam zawodnik pół godziny później zdobył kolejnego gola, natomiast tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania kolejnego dołożył Giovinco.

Druga połowa rozpoczęła się dla “Młodych Zebr” jeszcze lepiej. Najpierw w 48 minucie trafił Ghione, dwie minuty później Bianco, natomiast po kolejnych dwóch minutach Lanzafame skompletował hat-tricka. Swojego czwartego gola Lanzafame zdobył w 75 minucie.

Po dwóch spotkaniach Juventus jest na pierwszym miejscu w grupie z kompletem sześciu punktów. Jutro o godzinie 20:30 Juventini zagrają z Juventud, jednak wynik tego spotkania będzie miał wpływ jedynie na to, czy “Młode Zebry” awansują do kolejnej rundy z pierwszego, czy drugiego miejsca. Mimo wszystko kibice liczą na wygraną, aby zrewanżować się za ubiegłoroczną porażkę w finale oraz zrobić prezent Ciro Ferrarze, który będzie obchodził czterdzieste urodziny.

Juventus – Malaysian Indian 7:0
7′, 38′, 52′, 80′ Lanzafame, 45′ Giovinco (karny), 48′ Ghione, 50′ Bianco
Juventus (3-4-2-1): Trini – D’Elia, Pisani, Ghione; Duravia (46′ Vecchione), Bettega, Bianco, Rogriguez – Maniero (54′ D’Antoni), Giovinco (63′ Furgato), Lanzafame

Malaysian (4-5-1): Pubalan – Nith Yakmaran, Vinoth, Moyxan (76′ Thangamani), Veeenoo (69′ Giri Ther) – Mughilan, Suresh, Saravan, Gansher, Thenmaran; Mosuhim (76′ Kumaresan)

Sędzia: Poletti z Werony