Palladino: Musimy poprawić grę na wyjazdach

Piłkarze Bianconerich po raz kolejny w tym sezonie w niezwykle irytujący sposób stracili punkty. Jako pierwszy głos po meczu z Vicenzą zabrał strzelec pierwszej bramki dla Juventusu, Raffaele Palladino.

“Oczywiście, że jestem zadowolony z bramki, jednak to nie ma znaczenia, kto strzela. Musimy poprawić naszą grę na wyjazdach. Mecz trwa dwa razy po 45 minut. Nie możemy rozgrywać tylko jednej dobrej połowy a drugiej odpuszczać. Dzisiaj tak właśnie było, zagraliśmy świetnie w pierwszej połowie, w drugiej zaś popełniliśmy zdecydowanie za dużo błędów. To wstyd, by stracić punkty, kiedy wygrywało się już dwoma bramkami. Przy prowadzeniu za bardzo się rozluźniliśmy. Wina leży po części w każdym z nas. Byliśmy źle nastawieni.”

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: