Dziewięciu Bianconerich powołanych

Do początku nowego sezonu pozostał tylko tydzień. Niestety w tym ważnym okresie Claudio Ranieri nie będzie mógł pracować ze wszystkimi piłkarzami. Aż dziewięciu Bianconerich otrzymało powołania na mecze swoich reprezentacji. Są to: Buffon, Del Piero, Criscito, Andrade, Tiago, Grygera, Boumsong, Zebina i Trezeguet.

Gianlugi Buffon i Alessandro Del Piero zagrają 22 sierpnia w Budapeszcie przeciwko Węgrom. Będzie to ostatnie spotkanie towarzyskie przed kolejnymi ważnymi konfrontacjami w ramach Euro 2008 (Francja i Ukraina).
21 sierpnia Azzurini (U-21) Pierluigi Casiraghiego rozegrają w Spezii towarzyskie spotkanie z Francją, w którym być może pokaże się powołany Domenico Criscito.

Andrade i Tiago w barwach Portugalii rozegrają w Erewaniu mecz o punkty w kwalifikacjach do Euro 2008 z Armenią. Natomiast Czesi, ze Zdenkiem Grygerą w składzie, zagrają z jednym z gospodarzy przyszłorocznych mistrzostw europy – Austriakami.

Na koniec Francja, która 21 i 22 rozegra w Słowacji dwa spotkania towarzyskie. W tym celu Domenech powołał aż 35 piłkarzy. Wśród nich znaleźli się Jean Alain Boumsong, Jonathan Zebina i David Trezeguet. Najlepsi spośród powołanych będą mieli okazję zmierzyć się 8 września na San Siro z reprezentacją Włoch w ramach kampanii Euro 2008.

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: