Ranieri: Jest dobrze…

Po przegranym meczu z Milanem (0:2), tydzień przed rozpoczęciem nowego sezonu w Serie A, na temat aktualnych postępów Juventusu wypowiedział się Claudio Ranieri (na zdjęciu). Bianconeri nie zdołali pokonać Milanu. Ranieri skomentował ten fakt, mówiąc: “Radziliśmy sobie bardzo dobrze w pierwszej połowie, potem skrzydła podciął nam gol Inzaghiego.

Mimo wszystko jest dobrze. Drużyna walczyła do samego końca, choć jest dopiero w trakcie budowy. Mimo wszystko robimy postępy, a moje pierwsze odczucia są pozytywne.

Cokolwiek by nie powiedzieć, trzeba przyznać, że po raz kolejny okazało się, że wzmocnienia wymaga linia obrony. Jorge Andrade i Domenico Criscito zostawili Inzaghiego przy pierwszym golu zupełnie niekrytego. “Oczywiście są pewne rzeczy w środku obrony, nad którymi musimy popracować, ale zostaliśmy tutaj przetestowani przez wyjątkowych piłkarzy, którzy cały czas usiłowali znaleźć odrobinę miejsca, by wyprowadzić atak” – stwierdził Ranieri.

Powiedziałem moim obrońcom, że Inzaghi jest bardzo niebezpieczny. Najważniejsze jest, że nasza forma fizyczna z meczu na mecz rośnie.

Na koniec, mówiąc o celach Juventusu, powiedział: “Naszym celem jest zakończyć sezon w pierwszej czwórce. Chcemy zakwalifikować się do Champions League. W chwili obecnej skład jest dobry w takiej postaci, w jakiej jest. Nie poprosiłem więc o żadne dalsze wzmocnienia.

www.channel4.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
45 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
45
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: