Napoli kusi Blasiego i Zalayete

W Turynie w dalszym ciągu tematem numer jeden jest przyszłość niektórych piłkarzy Starej Damy. Ostatnio wiele mówi się na temat odejścia Legrottaglie, Boumsonga, Blasiego czy Zalayety. Właśnie ci dwaj ostatni mają podobno wkrótce dołączyć do beniaminka Serie A, SSC Napoli (herb na zdjęciu). Dwukrotny mistrz Włoch odbudowuje drużynę do walki w najwyższej klasie rozgrywek, w czym pomóc mają zatrudnieni na zasadzie współwłasności wyżej wymienieni piłkarze Juventusu.

Jak informuje Il Roma, Włoch otrzymywałby 1.1 mln Euro, a Urugwajczyk 995 tys. Euro za sezon.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
1 komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
1
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: