Ranieri prosi o jeszcze trochę czasu

Trener Juventusu wierzy, że prawdziwych Bianconerich ujrzymy dopiero po kilku tygodniach, kiedy wszyscy nowi piłkarze zaczną rozumieć się na boisku.

Claudio Ranieri (na zdjęciu) nie jest zadowolony z powodu straty dziewięciu piłkarzy na rzecz zgrupowań reprezentacji, tuż przed startem nowego sezonu Serie A: “Brak dziewięciu piłkarzy jest przygnębiający, byłoby lepiej gdybym w tym momencie miał pełną grupę zawodników do dyspozycji. Wszyscy wrócą w czwartek i z tego powodu będziemy mieć tylko kilka dni na przygotowanie się do meczu z Livorno” – powiedział szkoleniowiec Juve. “Nowy Juve jest inne i nie zapominajmy, że przeżyło rok temu prawdziwe tsunami” – dodał nawiązując do Calciopoli i degradacji klubu do Serie B.

“W końcu graliśmy z prawdziwymi drużynami, my dopiero się nią staniemy. Matka potrzebuje dziewięciu miesięcy, by urodzić dziecko, więc dajcie nam jeszcze trochę czasu” – tą metaforą zakończył swoją wypowiedź “ojciec” nowego Juventusu.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: