Trezeguet: “Wróciliśmy”

David Trezeguet (na zdjęciu), autor hattricka w meczu z AS Livorno, wypowiedział się na temat pierwszego spotkania w Serie A:
“Osobiście jestem bardzo zadowolony ze swojej postawy, zwłaszcza że cała drużyna zademonstrowała wysoki poziom. Zagraliśmy dobry mecz, a szczególnie wyszła nam druga połowa. Pokazaliśmy ogromną wolę walki i teraz patrzymy już tylko do przodu. Zrobiliśmy dopiero pierwszy krok, chociaż jakże istotny ze względu na morale i zaufanie. Dziś Juve wyglądało jak zgrana grupa, ale wciąż mamy w składzie młodych i nowych zawodników. To była dobra robota, teraz musimy spotkać się z trenerem i ustalić co trzeba poprawić w naszej grze. Wiemy, że ten sezon będzie dla nas ciężki, ale pokazaliśmy, że wróciliśmy. Zaufanie kibiców? Zrozumieliśmy to po degradacji, cześć z nich naprawdę niesamowicie w nas wierzyła. Teraz chcemy im się zrewanżować przez świetną postawę na boisku” – zakończył francuski napastnik.

www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: