Zanetti: „Czekaliśmy na to od roku”

Cristiano Zanetti (na zdjęciu, po prawej), jeden z najlepiej prezentujących się zawodników w okresie przygotowawczym, potwierdził swoją dobrą dyspozycję w meczu pierwszej kolejki Serie A.
“O tym meczu marzyliśmy od roku…”– wyznał w wywiadzie dla Juventus Chanel pomocnik – “dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z tego w jakim stylu udało nam się powrócić. Mamy w sobie dużo sportowej złości i ogromną chęć do gry. Przez pierwsze dwadzieścia minut przetrzymaliśmy napór rywala, a potem graliśmy już swoje. Teraz musimy kontynuować treningi, aby grac jeszcze lepiej. Obecnie koncentrujemy się na środowym meczu z Parmą w Coppa Italia” – powiedział Cristiano Zanetti.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: