Hamsik: Juventus? Nie, dziękuję.

Piłkarz Napoli, Marek Hamsik (na zdjęciu), łączony od jakiegoś czasu z Juventusem, powiedział ostatnio, że transfer do turyńskiego klubu w ogóle go nie interesuje. Jednocześnie zapewnił, że jest zadowolony z życia w Neapolu.

Hamsik dołączył do Napoli zeszłego lata z drugoligowej Brescii, niedługo potem okrzyknięto go rewelacją tego sezonu. Zaczął grać w drugiej linii zespołu Azzurrich i w 31 rozegranych meczach siedmiokrotnie wpisał się na listę strzelców. To przyciągnęło oczywiście uwagę innych europejskich klubów, nie wyłączając Juventusu. “W Neapolu czuję się dobrze” – powiedział Hamsik w wywiadzie dla jednej z lokalnych gazet.

Neapol to fantastyczne miasto. Juventus? Nic na ten temat nie wiem i nie jestem zainteresowany” – stwierdził.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
29
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: