Flamini wybrał Milan, nie Juve

Szefowie Juventusu byli pewni siebie, ale to nie wystarczyło, żeby przekonać Matthieu Flaminiego (na zdjęciu) do podjęcia współpracy z Juventusem. La Gazetta dello Sport poinformowała, że Francuz wybrał ofertę Milanu i tym samym odrzucił propozycję Bianconerich.

O tym, że Flamini opuści latem Arsenal, mówiło się już od jakiegoś czasu. Ponieważ za 24-latka żaden z klubów nie musiałby płacić Anglikom, pojawiło się wielu chętnych do zatrudnienia tego pomocnika. Dwoma klubami, które najbardziej liczyły się w potyczce o podpis piłkarza, były Juventus i Milan. Włodarze Bianconerich wierzyli, że są w lepszej sytuacji niż Rossoneri i że Flamini wybierze Juventus. Sprawy potoczyły się jednak inaczej.

Dzisiaj rano dziennikarze La Gazzetta dello Sport poinformowali, że Milan pokonał Juventus w walce o Flaminiego. Konkretniej rzecz ujmując, Rossoneri zaproponowali piłkarzowi wyższe zarobki, niż Bianconeri. Adriano Galliani zaproponował Francuzowi 4 miliony euro za rok gry, podczas gdy Secco postanowił wyłożyć na stół 3 miliony, nie więcej.

Flamini podpisze pięcioletni kontrakt z Milanem i wydaje się być solidnym budulcem nowej, silnej drużyny Rossonerich. Prezydent Juventusu natomiast, Giovanni Cobolli Gigli, musiał tylko potwierdzić te informacje i przyznać się do porażki. Zapytany, czy Bianconeri zatrudnią Flaminiego, rzucił jedynie: “Nie.

www.goal.com
www.gazzetta.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
160 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
160
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: