Mellberg chce grać na środku obrony

Piłkarz, który od nowego sezonu będzie nosił koszulkę Juventusu – Olof Mellberg (na zdjeciu) – twierdzi, że w drużynie Bianconerich będzie grał na pozycji środkowego obrońcy, a nie – jak niektórzy spekulują – na prawej stronie defensywy.

Szwed zawarł wstępne porozumienie z Juve i latem tego roku oficjalnie zostanie piłkarzem Bianconerich. “Myślę, że będę grał na środku obrony, choć jeśli rzeczywiście będzie to konieczne, mogę zagrać i na prawej stronie” – powiedział w wywiadzie dla Football Italia. “Juventus będzie miał ze mnie najwięcej pożytku, jeśli będę grał właśnie na środku.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: