Gigli zadowolony z zakwalifikowania do Ligi Mistrzów

Prezydent Juventusu, Giovanni Cobolli Gigli (na zdjęciu) był zadowolony widząc, jak jego drużyna zapewnia sobie udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Bianconeri zdeklasowali we wczorajszym meczu Lazio 5-2, czym zapewnili sobie powrót do elity po dwurocznej rozłące: “Nareszcie zagramy w Lidze Mistrzów. To dla nas ogromna satysfakcja” – powiedział Gigli.

Wczorajszym zwycięstwem Juventus zapewnił sobie także trzecie miejsce w tabeli, jednak prezydent Starej Damy wciąż wierzy w dogonienie Romy: “Roma? Cóż, drugie miejsce jest ciągle w zasięgu, więc nie tracimy nadziei.

Na koniec poruszył temat planów na przyszłość, wliczając tryumf w walce o Puchar Mistrzów: “Przyszłość? Oczywiście uważamy, że jesteśmy klubem przyszłościowym. Budujemy wspaniałą drużynę. Naszym obowiązkiem jest ciężko pracować, a wtedy możemy zwyciężać nawet w Europie.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: