Ranieri: Nasza motywacja była większa

Zabiegał o to, by nie myśleć za dużo o Lidze Mistrzów. Teraz, kiedy ten cel został już osiągnięty, Claudio Ranieri (na zdjęciu) wyraził swoje zadowolenie, zarówno z osiągnięcia eliminacji do najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie, jak i ze zwycięstwa nad Lazio.

Oto, co powiedział w wywiadzie dla Juventus Channel: “Rozgrywamy wspaniały sezon. a to nie było łatwe. Grupa, którą chciałem stworzyć latem, nareszcie nią się staje. Obecnie jesteśmy na dobrej drodze. Chłopcy wyczyniali niesamowite rzeczy w tym sezonie.

Na temat samego spotkania, Tinkerman powiedział: “Dzisiaj nasza motywacja była większa, niż gości z Rzymu. Oni już nie mają zbyt wiele do ugrania w tych rozgrywkach, są raczej skupieni na półfinałowym spotkaniu w Pucharze Włoch. Natomiast my chcieliśmy ucieszyć fanów zwycięstwem i zakwalifikowaniem się do Ligi Mistrzów. W drugiej odsłonie spuściliśmy nieco nogę z gazu i straciliśmy dwie bramki, co mnie zasmuciło.

Chcę podziękować wszystkim. Zapewnienie sobie trzeciego miejsca na trzy kolejki przed końcem rozgrywek, to niesamowity wyczyn. Muszę pochwalić najmłodszych graczy, którzy natychmiast wkomponowali się w grupę i przejęli mentalność zwycięzców” – zakończył szkoleniowiec Starej Damy.

www.juventus.com
www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: