Del Piero: Ostatnia impreza z kadrą?

Rozczarowany po wczorajszym meczu i całym turnieju Alessandro Del Piero (na zdjęciu) nie wykluczył tego, że zakończy przygodę z reprezentacją Włoch. Kapitan Juventusu zagrał zaledwie kilkanaście minut we wczorajszym spotkaniu z Hiszpanią.

Po zakończeniu meczu dziennikarze zapytali Del Piero, czy zakończy przygodę z reprezentacją narodową. Alex odpowiedział: “Zobaczymy, zobaczymy, zobaczymy… Nie mam pojęcia. W tym momencie pozostaje nam myśleć chyba tylko o urlopie.” Następną imprezą międzynarodową, w której miałby szansę wziąć udział Del Piero, byłby Mundial w 2010 roku. “Do Mistrzostw Świata jeszcze bardzo długa droga” – odpowiedział. “Oczywiście, że chciałbym grać dla reprezentacji, ale co się wydarzy przez te dwa następne sezony – nie mam pojęcia.

Na temat przegranej z Hiszpanami po serii rzutów karnych (Alex miał wykonywać piąty rzut karny Włochów, przyp. red.) Del Piero powiedział: “Szkoda tych karnych, ale przecież to właśnie w karnych wygraliśmy finałowy mecz ostatniego Mundialu. Tym razem się nie udało.” Na temat przyszłości Roberto Donadoniego powiedział natomiast: “Byliśmy razem po porażce z Holandią i po zwycięstwie z Francją… Wszelkie decyzje powinny być podejmowane dopiero po tym, jak trochę ochłoniemy.

www.calciomercato.it
www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: