Donadoni: Mimo wszystko jestem spokojny

Trener kadry Włoch, Roberto Donadoni (na zdjęciu), nie był szczęśliwy po ostatnim gwizdku niemieckiego arbitra sędziującego wczorajszą potyczkę Azzurrich z Hiszpanami. Mimo wszystko podziękował swoim podopiecznym za walkę w całym turnieju.

Szkoda mi chłopaków, zwłaszcza, że dali z siebie wszystko” – powiedział w wywiadzie pomeczowym. Mecz z Hiszpanią był prawdopodobnie ostatnim, w którym drużynę włoską poprowadził właśnie Roberto Donadoni. Mimo wszystko Włoch wydaje się być spokojny. “Czego się spodziewam teraz? Niczego. Czego miałbym się niby spodziewać? Jeśli chodzi o mnie, zamierzam przeć do przodu. Czekam na decyzję Federacji. Mimo wszystko jestem spokojny” – zakończył trener Azzurrich.

www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: