Piłkarze Juve na wypożyczeniu (15. kolejka)

W 15. kolejce Serie A zagrało czterech piłkarzy Juve, którzy aktualnie przebywają w innych drużynach włoskiej pierwszej ligi. Najlepiej (6.31) zaprezentował się Domenico Criscito (na zdjęciu). Criscito rozegrał całe spotkanie, które był derbami Genui. Genoa wygrała ten mecz 1:0 dzięki golu niezawodnego Diego Milito. W końcówce spotkania na boisku pojawił się Raffaele Palladino, jednak 6 minuty podczas których biegał po boisku nie wystarczyły na uzyskanie oceny.
Drużyna Michele Paolucciego grała z Milanem, jednak nie sprostała gigantowi z Mediolanu i przegrała 0:1. Sam Paolucci dostał ocenę za grę na poziomie 5.43.
Podobny wynik zanotował Marcelo Zalayeta, który grał minutę krócej od Paolucciego i dostał notę 5.63.

Nota – średnia not z włoskich gazet,
Min. – liczba rozegranych minut spotkaniu (0 – w przypadku gdy piłkarz był w kadrze na mecz, lecz nie miał okazji zagrać),