Zanchetta: Do Turynu po punkty

Pomocnik Lecce, Andrea Zanchetta (na zdjęciu) zapewnił kibiców Salentinich, że wraz z kolegami nie wybiera się do Turynu na wycieczkę. Na Stadio Olimpico piłkarze Giallorossich zamierzają walczyć o każdy centymetr boiska.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo w walce o utrzymanie potrzebne są nam punkty” – przyznaje zawodnik. “Układ spotkań jest dla nas mało korzystny. Na papierze wygląda to kiepsko, ale na szczęście o punkty walczy się na boisku. Juventus znajduje się w delikatnym momencie i na pewno będzie chciał zareagować na niepowodzenia. Nie myślimy na razie co będzie dalej. Koncentrujemy się tylko i wyłącznie na najbliższym meczu. Nie zamierzamy wyjechać z Turynu z pustymi rękoma” – zapewnił.

Spotkanie Juventusu z Lecce miało odbyć się bez udziału publiczności. Ostatecznie kibice zostaną jednak wpuszczeni. “Nie wydaje mi się, żeby Juventus z kibicami czy bez miał zagrać gorzej bądź lepiej. Osobiście uważam, że piłka nożna jest dla kibiców i bez nich nie ma sensu” – dodał na zakończenie.

www.uslecce.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: