Iaquinta: Buffon był wściekły

Napastnik Juventusu, Vincenzo Iaquinta wyznał, że jego klubowy kolega, Gianluigi Buffon (na zdjęciu) był wściekły w trakcie przerwy ostatniego meczu z Lecce. Il Corriere Dello Sport cytuje Buffona, który miał powiedzieć w szatni “Gramy jak g****, przynosimy wstyd. Jesteście tego świadomi? Tak czy nie?” – grzmiał Buffon.

Iaquinta potwierdził, że cała sytuacja miała miejsce oraz, że Gigi stracił nad sobą kontrolę: “Buffon był bardzo zły, wściekł się jak każdy z nas. Rozglądaliśmy się po sobie i powtarzaliśmy, że nie możemy tak grać.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
63 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
63
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: