Van Gaal: Jesteśmy spokojniejsi od Juve

Luis Van Gaal, trenujący zespół Bayernu Monachium, jest zdania, że jutro jego podopieczni zagrają na większym luzie niż Juventus, jako że znajdują się w bardziej komfortowej sytuacji niż Włosi.

Na przedmeczowej konferencji prasowej Van Gaal powiedział: “To prawda, jesteśmy na pewno spokojniejsi niż Juventus, bo wygraliśmy pierwszy mecz, a jutro postaramy się o drugie zwycięstwo i kolejny komplet punktów. Jeśli nam się uda, będziemy mogli być prawie pewni awansu do dalszego etapu rozgrywek“. Wypowiadając się na temat klasy jutrzejszego przeciwnika trener niemieckiego zespołu przyznał: “Juventus jest świetnie zorganizowany w defensywie, ma genialnych piłkarzy, z których jeden – Diego – potrafi uczynić różnicę. Będziemy jednak uważać na nich wszystkich“. Bawarczycy zagrają jutro najpewniej ustawieniem 4-2-3-1, z Riberym, Robbenem i Mullerem w podstawowym składzie.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: