Schweinsteiger: Mogłem grać dla Juve

Przed dzisiejszym meczem Juventusu z Bayernem Monachium wypowiedział się Bastian Schweinsteiger (na zdjęciu), którzy potwierdził przy okazji, że tego lata otrzymał propozycję przeprowadzki do Juve.

Wypowiadając się o dzisiejszej potyczce, Niemiec powiedział: “Juventus to świetny zespół, zarówno na poziomie drużyny jak i indywidualności. Ale my jesteśmy zdeterminowani, mamy poza tym w ręku atut, jakim jest gra przed własną publicznością, mamy też trenera z wielkim doświadczeniem“.

Czy to prawda, że tego lata Schweinsteiger był już jedną nogą w Juve? “Czy chcieli mnie zatrudnić? Tak, to prawda, tego lata otrzymałem taką propozycję. To, co mnie jednak interesuje, to zwycięstwo dzisiejszego wieczora oraz powiększenie przewagi nad Juve w tabeli do pięciu punktów“.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: