Sesja zdjęciowa ekipy Juventusu

W dniu dzisiejszym na placu San Carlo w Turynie odbyła się sesja fotograficzna składu drużyny Juventusu sezonu 2009/10. Bianconeri dali się sfotografować w plenerze, a wszystkiemu mogły przyglądać się setki kibiców, turystów i przechodniów.

Ekipa Juve pozowała do zdjęć najpierw w eleganckich garniturach firmy Dsquared, która od jakiegoś czasu szyje Bianconerim oficjalne stroje, po czym zawodnicy i reszta przebrali się w sportowe trykoty. Wszystko spotkało się z niesamowicie ciepłą reakcją ze strony kibiców, którzy byli zachwyceni faktem, że zdjęcia odbywały się w ogólnie dostępnym miejscu, a nie na przykład w zamkniętej sali gimnastycznej.

Fotorelację z tego niezwykłego wydarzenia można obejrzeć tutaj. Zapraszamy!

www.juventus.com
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
38
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: