Sissoko: W końcu wszystko gra!

Momo Sissoko (na zdjęciu) może być naprawdę zadowolony: zdołał cierpliwie wyleczyć poważną kontuzję stopy i już niebawem wróci do regularnej gry. Malijczyk wyraził swoje odczucia wobec swojego powrotu na boisko.

Tego ranka sztab medyczny Bianconerich potwierdził, że Ciro Ferrara może już brać Momo pod uwagę przy ustalaniu składu na mecze Juventusu. Co prawda piłkarz nie zagra jeszcze z Palermo, ale już niebawem kibice Starej Damy znów zobaczą go w akcji. “Nareszcie wszystko jest na swoim miejscu i mogę znów zacząć grać” – powiedział Momo. “Nie jestem jeszcze oczywiście u szczytu formy, ale liczę na to, że w ciągu tych dwóch tygodni przerwy, jaka się zbliża, będę mógł na tyle poprawić kondycję, by móc już zagrać w meczu z Fiorentiną“. Następnie dodał jeszcze: “Przez minione tygodnie oglądałem mocne Juve, mam nadzieję, że kiedy wrócę, będzie dzięki temu jeszcze silniejsze. Nie wiem, jaka będzie moja rola na boisku w obliczu dobrej postawy Felipe Melo, ale o tym zadecyduje trener. Ja chcę po prostu grać i w pewien sposób rozegrać bohaterski sezon“.

www.juventus.com
www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: