Del Neri: Popełniamy te same błędy

Wściekły po meczu Luigi Del Neri (na zdjęciu) uważa, że remis 3:3 z Lechem Poznań to wynik, jaki powinien dać do myślenia całej drużynie. Podobnie jak w ligowym spotkaniu z Sampdorią, Bianconeri odrobili straty, by wyjść na prowadzenie, ale ostatecznie roztrwonić wypracowaną przewagę.

To, co stało się w tym meczu, powinno nam dać do myślenia” – powiedział po meczu Del Neri. “Odrabiamy straty, a potem nie jesteśmy w stanie obronić wyniku. W pewnym momencie za bardzo chcieliśmy zdobyć kolejną bramkę, zamiast tego powinniśmy rozsądnie spowolnić grę, zwłaszcza w końcówce, kiedy cała drużyna była już zmęczona. Z drugiej strony trzeba oddać szacunek rywalom, bo trzecia bramka w ich wykonaniu była w iście europejskim stylu“.

Gdzie tkwi problem? Dlaczego Juventus nie jest w stanie wygrywać? “Problemy to ciągle te same rzeczy: brak uwagi, brak pewności w grze. Dzisiaj widziałem nie tyle świetną grę Lecha, co nasze błędy i brak koncentracji. Tutaj za każdą pomyłkę słono się płaci. Musimy pracować nad zrozumieniem w drużynie, musimy stać się ekspertami w tym, co robimy. W tym meczu nie byliśmy w stanie utrzymać równego tempa przez pełne 90 minut. Musimy być bardziej skoncentrowani“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
43
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: