Chiellini: Niewiele mogliśmy zrobić

Juventus remisuje 3:3 z Lechem Poznań, a dwie bramki dla włoskiej ekipy zdobywa… środkowy obrońca. Giorgio Chiellini (na zdjęciu) nie mógł jednak w pełni cieszyć się ze swojego osiągnięcia. Po meczu wypowiedział się na temat wywalczonego punktu.

Przed meczem z Juve trener Lecha, Jacek Zieliński, niezbyt wierzył w pozytywny rezultat. Tymczasem jego drużyna wywiozła z Turynu 3 strzelone bramki i punkt. “Zostaliśmy ukarani przez dwa pierwsze epizody w tym meczu” – stwierdził po końcowym gwizdku Chiellini. “Co prawda potem dzięki sportowej złości i agresji udało się wszystko nadrobić i wyjść na prowadzenie, niestety – w końcówce straciliśmy bramkę, przy której niewiele mogliśmy zrobić. Czy cieszę się z dwóch strzelonych bramek? Niestety, schodzi to na trzeci – bo nawet nie drugi – plan“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: