Del Piero: Zabrakło tak niewiele!

Alessandro Del Piero (na zdjęciu) jest rozczarowany po remisie z Lechem Poznań, choć stara się znaleźć pozytywy w meczu, w którym sam strzelił fantastyczną bramkę, dzięki której Juventus wyszedł na prowadzenie.

Po meczu przed kamerami Juventus Channel Del Piero przyznał: “Szkoda, naprawdę szkoda – brakowało tak niewiele, rozegraliśmy dobrą drugą połowę i stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowej niż przeciwnicy“. Następnie dodał: “Powtarzamy te same błędy, ale jesteśmy dopiero na początku sezonu. Musimy jednak bez wątpienia usystematyzować naszą grę. Trzeba przyznać, że w spektakularnym stylu odrobiliśmy straty, ale koniec końców i tak jesteśmy rozczarowani: została jedynie minuta do tego, by obronić wynik. Byliśmy tak blisko. Cóż, czas wrócić do rzeczywistości i skupić się na najbliższej niedzieli“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: