Del Neri: Robimy wyraźne postępy

Luigi Del Neri (na zdjęciu) jest zadowolony z postawy swojej drużyny w dzisiejszym pojedynku na szczycie ligi włoskiej. Po meczu przyznał, że widzi wyraźny postęp i że nie może mieć pretensji do swoich podopiecznych.

Del Neri, którego po meczu zaczepili dziennikarze Sky, powiedział: “W pierwszej połowie mieliśmy dwie-trzy dogodne okazje, Inter miał swoje. Mecz był przedni, a wynik jest sprawiedliwy“. Następnie dodał: “Trzeba też przyznać, że wychodzimy na plus. Jesteśmy bardziej uważni, pomagamy sobie nawzajem, potrafiliśmy powstrzymać atak Manchesteru w czwartek a dzisiaj Interu. To dobry prognostyk na przyszłość“.

Włoch zamierza być konsekwentny w swoim podejściu i działaniach. “Wierzymy w to, co robimy. Drużyna zrobiła postęp, ale na laurach osiadać nie zamierzamy, bo jeszcze wiele pracy przed nami. Quagliarella był dzisiaj logicznym wyborem, miał męczyć obronę przeciwnika i jak dla mnie – rozegrał bardzo dobry mecz. To, co interesowało mnie w tym spotkaniu najbardziej, to postęp i gra z przekonaniem. Wyniki takie jak ten dodają energii, ale i przypominają, że zawsze może być lepiej“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
33
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: