Del Piero: Zrobiliśmy postępy

Po zakończeniu meczu z Interem przed mikrofonem Sky Sport wypowiedział się również Alessandro Del Piero (na zdjęciu), który choć zaczął spotkanie na ławce rezerwowych, wszedł na murawę w drugiej połowie spotkania.

Del Piero stwierdził: “Drużyna zaprezentowała się naprawdę solidnie, nie ryzykowaliśmy zbytnio w obronie w porównaniu z poprzednimi meczami, dlatego można powiedzieć, że poczyniliśmy pewne postępy“. Zapytany o to, czy czuje się przyjacielem Interu, Alex odparł: “‘Przyjaciel’ to niezbyt trafne określenie. Jeśli udaje się grać w ten sposób, co tego wieczora – agresywnie, ale bez zbędnych nerwów – wyjdzie to na dobre wszystkim. Eto’o to świetny piłkarz, jeden z tych, którzy są w najlepszej formie. Najlepiej byłoby, gdyby zszedł z boiska dużo wcześniej“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: