Dżeko: w czerwcu opuszczam Wolfsburg

Edin Dżeko (na zdjęciu) w Wolfsburgu, ale tylko do czerwca przyszłego roku. Bośniak przyznał otwarcie w ostatnio udzielonym wywiadzie, że chce przeprowadzić się do Italii i grać w jednym z tamtejszych klubów. Bój o jego podpis stoczą Juventus i Milan.

W rozmowie z dziennikarzami Dżeko powiedział: “Zostaję w Wolfsburgu, ale do końca czerwca. Co poniektórzy zapominają, że bez względu na to, czego ja bym chciał, to klub ma pierwsze słowo w temacie mojej przeprowadzki gdziekolwiek przed końcem obowiązywania mojego obecnego kontraktu. Rozmawiałem już jednak z Hoenessem i wiem, że w czerwcu kończę przygodę z Wolfsburgiem. Chcę grać w lidze, którą już niegdyś podbili Szewczenko i Ronaldo“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
58 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
58
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: